Jsme LASER SYSTEMS

Česká výrobní firma se sídlem v Lipůvce

specializující se na výrobu dílů a součástí z široké škály materiálů. S více než dvacetiletou zkušeností a zručností našich zaměstnanců jsme schopni realizovat zakázky ve vysoké kvalitě a v požadovaných termínech, přičemž klademe důraz na přesné pochopení požadavků a potřeb našich zákazníků.

Dále se zaměřujeme na distribuci průmyslových standardizovaných komponentů, dokončovacích, ovládacích a ochranných prvků pro různé výrobní obory, jako jsou strojírenství, kovovýroba, automobilový a letecký průmysl, elektrotechnika, zámečnictví, reklamní společnosti a individuální zakázky.

V naší výrobní činnosti používáme moderní stroje, včetně strojů CNC ROUTER, fréz, laserů a vodních paprsků pro obrábění různých materiálů. Kromě toho disponujeme i klasickými stroji pro doplňkové operace, jako jsou vrtání, závitování, leštění, omílání, polep, UV tisk, sitotisk a další. Vyrábíme jak jednotlivé kusy, tak i série.

Mezi naše výrobky patří dílce a součásti pro výrobu elektroniky, pájecí masky, konstrukční díly, lakovací šablony, odlévací, lisovací a tvářecí formy, prototypy, čelní panely, tištěné spoje, výrobní štítky, popisky, jmenovky, díly pro modeláře, díly pro architektonické a průmyslové modely, signmaking a reklamní předměty.